050-4459996
אדניות עץ
בניית אדניות מעץ על ידי חברת אביב קלאס המתמחה בייצור והתקנת אדניות עץ איכותיות וברמה גבוהה לכל מטרה ובכל סוגי העצים הקיימים. ייצור אדניות מעץ בחברת אביב קלאס מותאם לצרכי הלקוח ומאפשר את הצבתן גם בפנים הבית וכן מחוצה לו, כמו כן האדניות מיוצרות בכל מידה נדרשת.
 
אצלנו בחברת אביב קלאס ניתן לרכוש אדניות עם פרחים מלאכותיים מובנים שאינם דורשים טיפול במגוון סוגים, צבעים וגדלים.אדניות עם צמחים מלאכותיים הינן הפתרון המושלם לבתים ולמשרדים שאין אפשרות לטפל בצמחים חיים. אם זה אדניות ללובי בניין או אדניות לעסקים ולמשרדים אצלנו באביב קלאס תמצאו את האדניות הטובות ביותר במגוון עיצובים מיוחדים ומקוריים.  
 
צמחיה מלאכותית למשרד ולבית
 
 
 
 
חברת אביב קלאס מספקת אדניות עץ בסיטונאות למוסדות וארגונים המעוניינים בעיצוב קלאסי ומיוחד המשרה אווירה נינוחה וטבעית.
 
אנחנו באביב קלאס מלבד אדניות איכותיות לבתים ולמשרדים מספקים אדניות לאירועים במבחר עיצובים מיוחדים ובשלל צבעים וגדלים.
 
צוות העובדים בחברה הינו צוות מקצועי בעל שנים רבות של ניסיון בייצור אדניות עץ לבתי עסק, אדניות עץ לבתי קפה, למסעדות, למשרדים, למלונות ועוד. כמו כן, צוות החברה מתמחה בעיצוב ובהתאמת אדניות ללובי ולחדרי מדרגות בבניינים משותפים.
 
בקטלוג המוצרים של אביב קלאס תוכלו למצוא מגוון דגמים של אדניות עם פרחים מלאכותיים וכן צמחים מלאכותיים לפי דרישת הלקוח. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
  אדניות מעץ למשרדים
 
צמחיה מלאכותית למשרד ולבית
 
אביב קלאס רחוב התמר 19 מושב גן הדרום טלפון: 050-4459996 08-8681886
אביב קלאס-ייבוא ושיווק צמחיה מלאכותית ופרחים מלאכותיים- www.avivklass.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל